0 800 750 870(Безкоштовний виклик)
(044) 337 38 13(Київ)
0 800 750 871 (Безкоштовний виклик)
(044) 337 38 13 (Київ)
(032) 247 10 87 (Львів)
(048) 736 03 46 (Одеса)
(056) 784 01 75 (Дніпро)
(057) 782 51 05 (Харків)

Київ, вул. Глибочицька 17Д

Дніпро вул. Святослава Хороброго, (Чкалова) 35

м.Львів, вул. Щирецька 36, Ринок Південний ТК Галичина комната № 2/19Б

Київ, вул. Глибочицька 17Д

Дніпро вул. Святослава Хороброго, (Чкалова) 35

м.Львів, вул. Щирецька 36, Ринок Південний ТК Галичина комната № 2/19Б

RU
|
UA
Меню
 • Каталог
0
Сума:
0грн
Матрац Тіара Арабеска - Фото 2
Матрац Тіара Арабеска - Фото 3
Матрац Тіара Арабеска - Фото 4
Матрац Тіара Арабеска - Фото 5
Матрац Тіара Арабеска - Фото 6
Матрац Тіара Арабеска - Фото 1
Матрац Тіара Арабеска - Фото 2
Матрац Тіара Арабеска - Фото 3
Матрац Тіара Арабеска - Фото 4
Матрац Тіара Арабеска - Фото 5
Матрац Тіара Арабеска - Фото 6

Матрац Тіара Арабеска

Ужасно
Плохо
Нормально
Хорошо
Отлично
0 відгуків
Артикул:
123086
Виробник:
Назва колекції матраца
Pocket Spring
Наповнення матраца
Незалежні пружини Покет Спрінг
Ціна:
5864 грн
Крок 1 Розмір спального місця
 • 70х190
 • 80х190
 • 80х200
 • 90х190
 • 90х200
 • 120х190
 • 120х200
 • 140х190
 • 140х200
 • 150х190
 • 150х200
 • 160х190
 • 160х200
 • 180х190
 • 180х200
 • 200х200
Характеристики
Назва колекції матраца
Pocket Spring
Наповнення матраца
Незалежні пружини Покет Спрінг
ОПИС Матрац Тіара Арабеска

Ціна за нестандартний розмір грн/м.кв - 4234 грн

Коли йдеться про гарний сон, ніщо не має такого значення, як зручний матрац, що підтримує. Вибір відповідного матраца може стати непростим завданням, адже на ринку представлено так багато варіантів. Одним з найпопулярніших типів матраців є матрац Тіара Арабеска, розроблений з використанням інноваційних технологій для забезпечення чудового комфорту і довговічності. У цій статті ми розглянемо переваги незалежних пружин, як вони влаштовані і як працюють. Ми також обговоримо характеристики пружин, на які слід звернути увагу під час вибору матраца.


Що таке матраци з пружинами Pocket Spring?


Матраци Тіара Арабеска з пружинами Pocket Spring складаються з окремих витків, або пружин, кожна з яких загорнута у свою власну кишеню з тканини. Така конструкція дає змогу кожній пружині працювати незалежно, забезпечуючи цілеспрямовану підтримку різних частин тіла. Пружини розташовані рядами, причому кожен ряд витків з'єднаний із сусіднім рядом дротом або тканиною. Таке розташування гарантує, що матрац відповідатиме контурам тіла, забезпечуючи чудову підтримку.


Переваги незалежних пружин


Використання незалежних пружин у матраці Тіара Арабеска має низку переваг перед іншими типами матраців. Одна з найзначніших переваг - це цілеспрямована підтримка, яку він забезпечує. Кожна пружина призначена для стиснення і розширення залежно від ваги і тиску, що чиниться на неї, забезпечуючи індивідуальну підтримку різних частин тіла. Ця функція особливо корисна для людей з болями в спині або іншими проблемами хребта.


Ще однією перевагою незалежних пружин є зменшення передачі руху між партнерами по сну. Коли одна людина рухається або зміщує свою вагу на матраці Тіара Арабеска, рух ізолюється на пружини, які піддаються впливу, а не на весь матрац. Це означає, що інша людина на ліжку з меншою ймовірністю буде потривожена цим рухом.


Як влаштований матрац Тіара Арабеска з незалежними пружинами?


Матраци Тіара Арабеска з пружинами Pocket Spring мають багатошарову структуру. Верхній шар зазвичай виконаний з піни або латексу, забезпечуючи комфорт і підтримку сплячому. Шар під верхнім шаром містить кишенькові пружини, розташовані рядами. Кількість пружин у матраці може бути різною, при цьому більша кількість пружин забезпечує кращу підтримку і довговічність. Нижній шар зазвичай складається з піни високої щільності, забезпечуючи стійку основу матраца.

Як працюють матраци з незалежними пружинами?


Окремі кишенькові пружини в матраці Тіара Арабеска працюють незалежно одна від одної, забезпечуючи індивідуальну підтримку різних частин тіла. Під час впливу ваги на пружину вона стискається і розширюється, повторюючи контури тіла. Це дає змогу матрацу забезпечувати чудову підтримку і зменшувати тиск, знижуючи ризик виникнення болю і дискомфорту. Використання незалежних пружин також гарантує, що матрац збереже свою форму і структуру з плином часу, забезпечуючи тривалий комфорт і довговічність.


Як довго служать пружини в матраці Тіара Арабеска?


Термін служби кишенькових пружин у матраці може варіюватися залежно від якості та конструкції матраца. Матраци Тіара Арабеска з кишеньковими пружинами можуть прослужити 10 років за належного догляду та обслуговування. Важливо регулярно повертати матрац, щоб запобігти нерівномірному зносу пружин.


На які характеристики пружин слід звернути увагу під час вибору матраца?


При виборі матраца з кишеньковими пружинами необхідно звернути увагу на якість і характеристики пружин. Шукайте матраци з великою кількістю пружин, бо це свідчить про кращу підтримку та довговічність. Товщина і калібр дроту, використовуваного в пружинах, також можуть впливати на пружність і підтримку матраца. Товстий дріт зазвичай більш пружний і підтримує, тоді як тонкий дріт забезпечує більш м'які відчуття.


Ще один важливий фактор, який необхідно враховувати, - це матеріали, з яких зроблено матрац. Високоякісні матеріали, такі як натуральні волокна, наприклад, бавовна або вовна, забезпечують чудову повітропроникність і терморегуляцію, гарантуючи комфортний сон.


Крім перерахованих вище факторів, важливо також враховувати ступінь пружності та підтримки матраца. Різні матраци з кишеньковими пружинами мають різну ступінь жорсткості, від м'якої до жорсткої. Важливо вибрати рівень жорсткості, який відповідає вашому стилю сну і вподобанням.


Висновок


Матраци Тіара Арабеска забезпечують чудові відчуття під час сну завдяки інноваційній технології незалежних пружин. Ці матраци забезпечують цілеспрямовану підтримку і зниження тиску, зменшуючи ризик виникнення болю і дискомфорту. Під час вибору матраца з пружинами кишенькового типу враховуйте якість і характеристики пружин, пружність і рівень підтримки матраца, а також загальну конструкцію і використовувані матеріали. Матрац Тіара Арабеска дасть вам змогу насолоджуватися комфортним і спокійним сном ніч за ніччю.

Опис матраца Тіара Арабеска

Матрац Тіара Арабеска - універсальне рішення під будь-який вік

Фабрика ЕММ відома своїм інноваційним підходом до виробництва як пружинних, так і безпружинних матраців. Доказом цього є шикарний і максимально універсальний Матрац Тіара Арабеска. Модель розрахована не тільки на широкий віковий діапазон, а й високу вагу до 150 кг. Є ідеальним рішенням як для дітей або підлітків, так і споживачів з різною віковою категорією.

Магазин Divan.com.ua пропонує купити матрац Тіара Арабеска на найвигідніших умовах

Для тих, хто прагне вибрати максимально якісний двосторонній безбрежний матрац, ви завжди зможете у нас купити матрац Тіара Арабеска, який стане найраціональнішим і найуспішнішим рішенням для вашої спальні.

Наш інтернет-магазин Divan.com.ua Київ пропонує найприємніші ціни на продукцію фабрики ЕММ. Також у нас регулярно проводиться акція, яка дає змогу здійснити безкоштовну доставку або консультацію, а також зробити ваш відпочинок максимально комфортним і ефективним.

Основні особливості та переваги матраца Тіара Арабеска

Матрац Тіара Арабеска володіє широким спектром переваг, до яких можна віднести наступне:

 • Модель можна використовувати з двох сторін, оскільки покрита оригінальним чохлом Floral delux, вирізняється нотками східної вишуканості та гідними тактильними властивостями.
 • В якості основи використовується безпружинний ортопедичний матеріал з високим ступенем щільності та еластичності. Основа має гідний повітрообмін і повністю гіпоалергенна.
 • Покриває основу матраца Тіара Арабеска спеціальний прошарок Coconut coir, який виготовляється з кокосового волокна, що просочується латексом. Прошарок присутній з двох сторін, і кожна з них відрізняється за жорсткістю, що дає змогу вибрати для себе більш прийнятну.
 • Досконалу і точну підтримку забезпечує ортопедична піна, яка зовні обволікає основу і прошарок. Такого плану піна розрахована на високий ступінь підтримки семи зон кістково-м'язової системи організму.

Такого плану матрац неодмінно здивує вас зручністю і порадує тривалим терміном служби.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Які матеріали використовуються в матрацах Арабеска?

Матеріали Arabeska

Чохол Floral delux — гармонійне поєднання європейської якості та східної вишуканості. Міцний бельгійський стрейч зі збільшеною на 20 % щільністю тканини, у поєднанні з витонченим дизайном, перетворює чохол матраца на справжній витвір мистецтва. У такому чохлі ваш матрац стане окрасою спальної кімнати та забезпечить комфортний сон рівня delux. Тканина чохла ніжна та приємна на дотик, міцна та зносостійка, не електризується та дарує додаткові нотки комфорту під час сну. 

Seven-Z foam — піна підвищеної комфортності, яка складається із 7 контурних зон. Кожна зона забезпечує точну та досконалу анатомічну підтримку 7 зон кістково-м’язової будови тіла людини.  Довговічний та гіпоалергенний матеріал, який дарує відчуття повного розслаблення та гарне самопочуття щодня.    

Elastic foam — піна високої щільності, яка надає додаткової пружності спальному місцю. Завдяки комірчастій структурі матеріал добре пропускає повітря та забезпечує високий рівень гігієнічності виробу. Еластична і пружна піна дозволяє легко підібрати найзручніше положення для сну.   

Support foam — ортопедична основа безпружинних моделей матраців. Матеріал високої щільності та еластичності, повітропроникний та гіпоалергенний. Забезпечує комфортну та правильну підтримку тіла людини під час сну.  

Protect layer — захисний шар у складі матраца. Надає додаткової жорсткості та пружності виробу. Підвищує термін його корисної експлуатації. 

Ultra protect layer — матеріал, виготовлений із пресованих бавовняних і синтетичних волокон,  слугує захисним бар’єром між пружинним блоком та м’якими шарами матраца. Завдяки збільшеному рівню щільності захисні властивості виробу збільшено у 2 рази.  

Coconut coir – природний матеріал, виготовлений із волокон горіха кокосової пальми, просочених натуральним латексом. Завдяки латексації він набуває додаткової міцності, високої зносостійкості та витримує великі навантаження. Застосування матеріалу у складі матраца робить його  жорсткішим та наділяє ефектом 2в1, тому ваш матрац матиме різносторонню жорсткість. Якщо у вас зміняться потреби та вподобання щодо рівня жорсткості та комфортності — достатньо просто перевернути матрац на іншу сторону.  

Support board важлива складова пружинних моделей матраців. Забезпечує укріплення країв виробу та попереджує їх деформацію. Захисні властивості support board збільшено у 2 рази, порівнюючи зі звичайним євробортом. Це досягається завдяки застосуванню вдвічі товщої піни високої щільності.

Пружинна система «Seven-Z pocket» — семизональний пружинний блок, в якому кожна пружина  працює незалежно одна від одної. Тому ви комфортно спатимете всю ніч, не відчуваючи поворотів вашого партнера. Завдяки зонуванню пружинний блок забезпечує кращу ортопедичну підтримку тіла людини та високий рівень комфорту під час відпочинку. 

Пружинна система «Infinity 7-Z pocket» — ортопедична основа пружинного матраца зі збільшеною на 17 % кількістю незалежних пружин, яка здатна витримувати необмежене навантаження на одне спальне місце. Семизональний пружинний блок рівномірно розподіляє навантаження по всій поверхні матраца. Кожна пружина працює індивідуально й забезпечує високий рівень адаптивності й підтримку хребта та тіла людини під час сну.

Склад матраців Arabeska

Sonora

 1. Чохол Floral deluxe 
 2. Seven–Z foam
 3. Protect layer
 4. Пружинна система «Seven–Z pocket»
 5. Protect layer
 6. Seven–Z foam
 7. Support board 
 8. Чохол Floral deluxe

Висота – 21 см, навантаження – 130 кг, 4, 36 місяців гарантіяTanami

 1. Чохол Floral deluxe
 2. Seven–Z foam
 3. Ultra protect layer
 4. Пружинна система «Seven–Z pocket»
 5. Ultra protect layer
 6. Seven – Z foam
 7. Support board
 8. Чохол Floral deluxe

Висота – 21 см, навантаження – 150 кг, 4, 36 місяців гарантія

Damask

 1. Чохол Floral deluxe
 2. Seven–Z foam 
 3. Ultra protect layer
 4. Пружинна система «Infinity 7-Z pocket»
 5. Ultra protect layer
 6. Seven–Z foam
 7. Support board
 8. Чохол Floral deluxe

Висота – 22 см, навантаження – необмежене, 5, 36 місяців гарантія

 

Organza

 1. Чохол Floral deluxe
 2. Seven–Z foam 
 3. Coconut coir
 4. Ultra protect layer
 5. Пружинна система «Seven–Z pocket»
 6. Ultra protect layer
 7. Seven–Z foam
 8. Support board
 9. Чохол Floral deluxe

Висота – 22 см, навантаження – 160 кг, 4/5, 2в1, 36 місяців гарантія

 

Boho

 1. Чохол Floral deluxe
 2. Seven–Z foam 
 3. Elastic foam
 4. Support foam
 5. Elastic foam
 6. Seven–Z foam
 7. Чохол Floral deluxe 

Висота – 23 см, навантаження – 150 кг, 4, 36 місяців гарантія

       

Tiara

 1. Чохол Floral deluxe
 2. Seven–Z foam
 3. Coconut coir
 4. Support foam
 5. Seven–Z foam
 6. Чохол Floral deluxe

Висота – 19 см, навантаження – 150 кг, 4/5, 2в1, 36 місяців гарантія

 

відгуки покупців
Середня оцінка
0 из 5
Ужасно
Плохо
Нормально
Хорошо
Отлично
Кількість оцінок: 0
Якість
0
Цена
0
Зовнішній вигляд
0
Для швидкого зв'язку, будь ласка, напишіть:
Ціна:
5864 грн
Купити в кредит
Схожі товари
від 5315грн
від 6252грн
Розміри
довжина
0 см
ширина
0 см
висота
0 см
Розміри
довжина
0 см
ширина
0 см
висота
0 см
Розміри
довжина
0 см
ширина
0 см
висота
0 см
Розміри
довжина
0 см
ширина
0 см
висота
0 см
Розміри
довжина
0 см
ширина
0 см
висота
0 см
Розміри
довжина
0 см
ширина
0 см
висота
0 см
Розміри
довжина
0 см
ширина
0 см
висота
0 см
Розміри
довжина
0 см
ширина
0 см
висота
0 см

Швидка

доставка

Унікальна

пропозиція

Гарантія

1.5 року
Наші переваги
Як
роблять
усі
Закупівельна ціна
6000 грн
Оренда магазину
2000 грн
Зарплата персоналу
1000 грн
Кінцева ціна
9000 грн
Як
робимо
ми
Вартість виробництва
5000 грн
Інтернет магазин
750 грн
Кінцева ціна
5750 грн
МЕБЛІ
СТАЛИ
доступними