0 800 750 870(Безкоштовний виклик)
(044) 337 38 13(Київ)
0 800 750 871 (Безкоштовний виклик)
(044) 337 38 13 (Київ)
(032) 247 10 87 (Львів)
(048) 736 03 46 (Одеса)
(056) 784 01 75 (Дніпро)
(057) 782 51 05 (Харків)

Київ, вул. Глибочицька 17Д

Дніпро вул. Святослава Хороброго, (Чкалова) 35

м.Львів, вул. Щирецька 36, Ринок Південний ТК Галичина комната № 2/19Б

Київ, вул. Глибочицька 17Д

Дніпро вул. Святослава Хороброго, (Чкалова) 35

м.Львів, вул. Щирецька 36, Ринок Південний ТК Галичина комната № 2/19Б

RU
|
UA
Меню
  • Каталог
0
Сума:
0грн

Медичні матраци

знайдено 3 товарів
Сортувати
Знятий з виробництва
Розміри
довжина
190 см
ширина
80 см
висота
30 см

Медичний матрац: вирішення проблем з опорно-руховим апаратом

Розміщення в стаціонарі або санаторії-профілакторії передбачає реабілітацію з розміщенням пацієнта в палаті. Обладнано таке місце ліжком із матрацом медичним для хворого. Залежно від того, постільний це режим чи ні, підбирається призначений для цього вид матраца. Він враховує характер хвороби хребта або опорно-рухового апарату. Такий матрац має бути пристосований до перебування на ньому тривалий час.

Різновиди матраців ортопедичних медичних

Основне призначення матраца для медзакладу - допомога під час відновлення пацієнта. Застосовують конструктивні рішення і використовувані матеріали, які залежать від характеру хвороби і тривалості періоду лікування:
- Протипролежневі - використовуються для частково або повністю знерухомлених хворих. Необхідні для нормальної циркуляції крові для малорухомих ділянок тіла. Мають на увазі в конструкції секційне виконання, які знімають навантаження в певній області.
- Масажні - схожі на попередні і також мають області із зонуванням ділянок. Передбачають рухливі елементи, які впливають на потрібні ділянки.
- Непромокальні - необхідні для дотримання гігієнічної чистоти спального місця. Виконують із застосуванням мембранних технологій для відведення вологи. Легко миються і очищаються, а також перешкоджають розвитку мікроорганізмів.
- Ортопедичні - сконструйовані для вирішення проблем із хребтом, хвороб спини. Застосовуються як медичними центрами, так і профілакторіями.

Щодо останніх варіантів, немає проблем з купівлею медичного матраца для використання його в домашніх умовах. До того, щоб вибрати необхідний, потрібна консультація у лікаря. Результатом стане висновок з рекомендаціями щодо рівня жорсткості. Тільки після цього можна задатися пошуками магазинів, які пропонують у наявність такі матраци.
Вимоги, що висуваються до виробів
Вимоги до таких матраців високі, адже вони повинні створювати комфортні умови для сну і надавати ефект від використання. Також враховується зносостійкість і пристосованість до тривалого перебування на них людини. Зважаючи на такі функціональні особливості, ціна такого матраца не може бути низькою.

Перелік базових вимог до матраців, які використовуються в медичних цілях:
1. Відповідність санітарно-гігієнічним вимогам - добре провітрюватися, не вбирати вологу і легко очищатися.
2. Гіпоалергенність - натуральні або синтетичні компоненти не повинні мати запаху і викликати алергію.
3. Міцність конструкції і тривалий період експлуатації - необхідний з огляду на тривале проведення часу на ньому.
Важливим забезпечити непромокальність, тому найчастіше в комплекті передбачається додатковий захисний чохол. Він не погіршує вентиляцію і передбачає мембрану з гігроскопічною поверхнею. Чохол легко зняти для прання в пральній машині.

Вибір і купівля матраца

Щоб віддати перевагу певному виробнику, слід врахувати наявність відгуків про моделі цих специфічних матраців. Оскільки вирішальним у виборі жорсткості виступають рекомендації ортопеда, необов'язково витрачати час на поїздки по Києву або іншому місту.
Знайти необхідну модель можна онлайн на сайтах інтернет-магазинів України. Залежно від виробника, моделі представлені в більшості розмірах. Матрац можна підібрати як для односпального місця, так і з розмірами 160х200 см.
Також немає проблем з доставкою матраца в зазначене місце. Продавці співпрацюють з різними перевізниками. Товар можна відправити як на відділення в потрібне місто, так і привезти адресно до покупця.

Часті питання Медичні матраци?

Які недорогі Медичні матраци купити?

Які Медичні матраци найпопулярніші у 2024 році?

Останнi вiдгуки

Дмитро
Ужасно
Плохо
Нормально
Хорошо
Отлично
Замовляти диван на сайті під замовлення, приїхав через 5 тижнів чітко в сроки! Покупкою дуже задоволені компактний м'який виготовлений з якісних матеріалів все супер! Всім рекомендую Divan.ua Професіонали своєї справи!!!
Евгения
Ужасно
Плохо
Нормально
Хорошо
Отлично
Диван удобный. Спинка имеет два положения для сидения. Легко разложить/сложить. Если компания доработает варианты для отправки, то вообще будет восторг. Матрас можно свернуть рулоном, основу высылать разборной (там и девушка соберёт). Он лёгкий и простой, но вы его отправляете максимально собранным и доставка космос.
Євгенія
Ужасно
Плохо
Нормально
Хорошо
Отлично
Не спали на ньому, просто лягли для тестування. Все добре. Зручний. Гарний вигляд. Ми задоволені. Сподіваюся, нашим гостям теж сподобається. Тканина Мустанг, колір Brown
Юрий
Ужасно
Плохо
Нормально
Хорошо
Отлично
Класний диван! Дуже зручний у використанні
Слипер - оличный диван!
Ужасно
Плохо
Нормально
Хорошо
Отлично
Уже не первый раз покупаю в этом магазине. Первый опыт был покупка мебели прям из салона в Киеве, т к нужной модели не было в наличии; потом заказала с сайта divan.com.ua. Все довольна!